HD INSAN KAYNAKLARI

Antalya Bakıcı Şirketleri

Antalya Bakıcı Şirketleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. İşkurdan Özel yetki alan HD İnsan Kaynakları Şirketimiz Antalya ve Tüm İlçelerine, Burdur ve Ispartaya Güvenilir, Referanslı, Türk, Yabancı, Yatılı, Gündüzlü, Bakıcı, Bebek Bakıcısı, Çocuk Bakıcısı, Hasta Bakıcısı, Yaşlı Bakıcısı, Ev İşleri Yardımcısı, Hizmetçi, Yabancı Bakıcı, Dadı, Refakatçi temini yapıyoruz.

Antalya Bakıcısı Şirketleri arasında 5000 i aşkın Bakıcı portföyümüz ile en fazla personel portföyüne sahip olma ünvanını koruyan bakıcı şirketimiz, aranılan tüm şartlar ve kriterlere uygun personel temini yapmaktadır.

1 yıl süre ile çalışma garantisi veriyoruz. 1 yıl siz ve seçtiğiniz personel ile aramızda üçlü sözleşme yapıyor, bu sözleşme içerisinde herhangi bir nedenle memnun kalmamanız durumunda 4 kez personel değişimi yapıyoruz. Amacımız tek bir personel gönderip uzun yıllar çalışmanızı ve memnun olmanız sağlamak ve sizlerin referansını almaktır.

Antalya Bakıcı şirketi arıyorsanız bize uğrayıp bir kahvemizi içmeden, bizi ve size önereceğimiz bakıcı personellerimizi tanımadan karar vermemenizi öneriyoruz.

Antalya Bakıcı Şirketleri için Yorumlar