HD INSAN KAYNAKLARI

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya Temizlik Şirketleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Her türlü temizlik işleri taleplerinizde profesyonel temizlik ekibimizle memnuniyet garantili olarak yapıyoruz.

Ev temizliği her ne kadar kolaymış gibi görünse bile detaylı ev temizliği yapılmak istendiğinde çok zor bir iştir. Temizlikte görülen yerlerden çok görülmeyen yerleri temizlemek çok daha önemlidir. Detaylı ev temizliği bu alanda uzman kişilerce yapılması gerekmektedir.  Özellikle alerjisi olan birey varsa veya evde bebek, çocuk, hasta veya yaşlı insanlar varsa kesinlikle bir Antalya Temizlik Şirketleri yardımına ihtiyacınız vardır.

Antalya Temizlik Şirketleri içerisinde kendisini kanıtlamış olan HD İnsan Kaynakları Şirketimiz, Gündelik Temizlikçi, Haftalık, Aylık, Genel ve Detaylı Temizlik gibi tüm taleplerinizde Güvenilir ve Referanslı Temizlik Personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

İşe yerleştirme faaliyetleri de yürüten şirketimiz, hizmetçi, temizlikçi, ev işleri yardımcısı personeller de temin etmekte olup, Talebinize göre, Türk, Yabancı, Yatılı, Gündüz, Yarım gün temizlik personelleri ile sizlere hizmet vermekteyiz.

4 yılı aşkın süre ile hizmet veren şirketimizde Müşterilerimizden gelen talep ve şikayetleri değerlendirip farklı yöntemlere başvurduk. En fazla gelen şikayet, personellerin evde görülmeyen yerleri temizlemediği konusunda idi. Bu konuya önlem olarak şu şekilde bir sistem geliştirdik. İş bitiminde Temizlik Personellerimiz bizlere bilgi veriyor. Bizde siz müşterilermizi arıyor memnuniyet ve puanlama soruyoruz. Üst üste 3 kez olumsuz puan alan veya şikayet gelen personeller ile yollarımızı ayırıyoruz. Antalya Temizlik Şirketleri arasından İnsan Kaynakları alanında faaliyet gösteren tek şirketiz. Bu alanda faaliyet gösterdiğimiz için 2000'i aşkın personel portföyü bulunmakta ve bir havuz oluşmakta. Bu havuzun geniş olmasından dolayı en iyi hizmeti veren ve en çok puan almış olan temizlik personellerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Dolayısıyla evlerinize gelen tüm temizlik personeli daha önceden yüksek puan almış, referanslı ve güvenilir kişilerdir.

Her türlü mikrop, bakteri ve lekelere karşı özel olarak getirttiğimiz ilaçlarımız ile en uç noktalara kadar, en detaylı temizliği yapıyor, iş bitiminde devamlı müşterimiz olmanız için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz.

Antalya Temizlik Şirketi arıyorsanız bizi aramadan karar vermemenizi öneriyoruz.

Antalya Temizlik Şirketleri için Yorumlar