HD INSAN KAYNAKLARI

Bebek Bakıcısı

Bebek Bakıcısı temin eden HD İnsan Kaynakları Ltd.Şti. Türkiye İş Kurumundan aldığı yetki ile %100 yasal olarak iş ve işçi bulma faaliyetleri yürütmektedir.

Bebek Bakıcısı bulmak, ofis personeli veya herhangi bir işçi seçmek kadar basit bir iş değilir. Konuşamayan, derdini anlatamayan, canımızdan daha değerli olan kişileri seçmek, güvenilir bakıcı bulmak çok zor bir iştir.

Bebek Bakıcısı gazetelerden, ilan sitelerinden veya sosyal medyadan verilen ilanlarla bulunacak birşey değildir. Güvenilir, tamamen yasal çalışan, en ufak bir problemde muhatap bulabileceğiniz Bebek Bakıcı Şirketleri bulmanız ve bu şirketlerle çalışmanız oldukça önemlidir.

İnsan Kaynakları alanında uzman personelimizle sizlere aradığınız güveni verebilecek bebek bakıcısı temin ediyoruz. 2000'i aşkın bebek bakıcısı portföyümüz arasından siz değerli müşterilerimizin kriterlerine uygun, türk, yabancı, yatılıgündüzlü, güvenilir ve referanslı bebek bakıcısı tespit edip görüşmeler yapıyor, aralarından en güvendiğimiz ve sizlerin içine sinecek bebek bakıcılarını süzdükten sonra siz değerli müşterilerimiz ile görüştürüyoruz. İçinize sinen elektrik aldığınız bebek bakıcısı ile sözleşme imzalıyor, işe başlamasını yapıyoruz.

Sözleşme tarihinden itibaren 1 Yıl boyunca sizlere hizmet veriyor, herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmamanız halinde 4 kez değişim hakkı veriyoruz. Personelin herhangi bir nedenden dolayı işten kendi isteğiyle ayrılma isteği durumunda değişim haklarınızdan düşmeden yeni bakıcı gönderiyoruz. Sözleşme şartlarımızda değişim durumlarında, yeni bakıcı gelmeden eski bakıcı işten ayrılamıyor, eviniz hiçbir zaman boş kalmıyor.

Bebek Bakıcısı seçmeden bize uğrayıp kahvemizi içmenizi ve detaylı tüm bilgileri alıp, personellerimizle görüşmenizi arzu ediyoruz.

Bebek Bakıcısı için Yorumlar