HD INSAN KAYNAKLARI

Çocuk Bakıcısı

       Çocuk Bakıcısı temin eden HD İnsan Kaynakları şirketimiz, İşkur a bağlı 851 dosya numaralı Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir. Tamamen yasal olarak çalışan şirketimiz Türkiye İş Kurumundan aldığı yetki ile İş ve İşçi Bulmaya Aracılık Faaliyetleri yürütmektedir. 

       Referanslı ve Güvenilir Çocuk Bakıcıları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Çoçuk Bakıcısı arayan müşterilerimiz aradığı kriterleri bizlere bildirdikten sonra, Yatılı, Gündüzlü, Türk, Yabancı Bakıcı tercihine göre Çocuk Bakıcısı portföyümüzdeki binlerce CV içerisinden kriterlere uygun personellerimiz ile, işin tüm şartlarını konuşup, aralarından süzme yaptıktan sonra, siz değerli müşterilerimiz ile süzülen bu personellerimizi ofisimizin görüşme odasında görüştürüyoruz. Anlaşmaya varılması durumunda bu personelimiz ile sözleşme yaparak işe başlamasını yaptırıyoruz. 

           Çoçuk Bakımı herkesin yapabileceği bir iş değildir. İyi niyet, hoşgörü, vicdan, merhamet, sabır, daha sayamadığımız çok fazla özellik gerektirir. Bunun farkındalığını bilerek hareket ediyor kendi evladımız olsa nasıl personel seçerdik düşüncesiyle hareket ediyoruz. İnsan Kaynakları alanında uzman ekibimiz bu prensibimizi gerçekleştirmek için canla başla çalışmaktadır.

           Çoçuk Bakıcısı tercihinizi yapmadan bize mutlaka uğramanızı tavsiye ediyoruz. Bizi tanıdığınızda o güveni vereceğimizi düşünüyoruz. Bir kahvemizi içip tanışmaktan ne kaybedersiniz ? 

Çocuk Bakıcısı için Yorumlar

Ahmadi

6 Ekim 2017, 02:30
Antalyada Çocuk Bakıcısı fiyatları ne kadardan başlıyor?
Ahmadi

6 Ekim 2017, 02:30
Merhaba Hakan Bey. Çocuk Bakıcısı Fiyatları Çocuk Bakıcısının tam olarak ne iş yapacağına, Çalışma Şekline, Çocuk sayısına, çocuğun yaşın göre değişiklik göstermektedir. Ortalama 1600-2000 arasındadır