HD INSAN KAYNAKLARI

Yabancı Çocuk Bakıcısı

Yabancı Çocuk Bakıcısı genel olarak yatılı bakıcı ihtiyacı olan ailelerin vazgeçilmezi olmuştur. Yabancı Çocuk Bakıcıların dil eğitiminde çocuğa katkıları da oldukça önemlidir.

Yabancı Çocuk Bakıcısı seçerken Türk Bakıcılara oranla daha fazla dikkat edilmesi gerekir. Çünkü yabancı bakıcının ikameti aile bilgisi ve sicil durumu belirsizdir. Yabancı çocuk bakıcısı evden ayrıldığında veya herhangi bir sorun çıktığında ulaşılması çok zordur. Özellikle yabancı bakıcı seçerken güvenilir bakıcı şirketlerine başvurmak elzemdir.

HD İnsan Kaynakları olarak Yurtdışında bulunan irtibat ofislerimize başvuruda bulunan insanlardan yaşadığı ülkeden alınmış sicil kayıtları, adresini gösterir resmi evraklar ve sağlık kurumundan alınmış sağlık raporu getirmesi koşulu ile başvuruları kabul ediyor, insan kaynakları alanında uzman personelimiz tarafından uygun görülen bakıcılar eğitimden geçtikten sonra ülkemize getiriyoruz.

Taleplerinize göre Rusça ve İngilizce bilen Bakıcılarımız sadece çocuk bakıcısı değil aynı zamanda çocuklarınıza öğretmen olarak onlara yabancı dil eğitimi de vermektedir. Yabancı Çocuk Bakıcılarımızın büyük bir bölümü Üniversite mezunu olup, eğitimli ve kaliteli bakıcılardır.

Bir kahvemizi içip daha detaylı bilgi almanızı öneriyoruz.


Yabancı Çocuk Bakıcısı için Yorumlar

Ahmadi

6 Ekim 2017, 02:30
Yatılı 1600_1800 arası Antalya kasta cocuk bakıcı ariyorum .